Opencart Modülleri

Opencart Modülleri
Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Opencart  15x versiyon Müşteri Destek (Ticket) Sistemi
Opencart 15x ve üstü tüm versiyonlarla uyumludur.. Destek kateogrileri oluşturabilirsiz.. Siteniz üzerinden müşterilerinize mesajlaşma ya yarar herkes üyelik hesabından site sahibine mesaj gönderebilir. e-piksel.com Eka7a Tarafından geliştirilmiştir. Ku..
ÜCRETSİZ
Opencart En Çok görüntülenen (izlenen) Ürünler Modülü
Opencart en çok görüntülenenler modülü popüler ürünler modülü yeni ürünler kampanyalı rüünler gibi sitenizin herhangib ir yerinden görüntüleyebileceginiz bir adıda popüler ürünler modül..
ÜCRETSİZ
Opencart Facebook ile Bağlan Modülü
Bu modül opencart sitenize Müşterilerinizin tek tıklamay ile facebook hesapları ile zahmetsizve kolayca bağlanmalarını sağlayacaktır..   ..
ÜCRETSİZ
Opencart Facebook Like box Modülü
Uyumlu Opencart Versiyonu: 15x Üstü tüm versiyonlar Destek İçin Tıklayınız ..
ÜCRETSİZ
Opencart Gelismis Slayt Düzenleyici Modül
Opencart e-ticaret sitelerinizde farklılık yaratacak bir modül Gelişmiş slayt Uyumlu Opencart Versiyonu: 15x Üstü tüm versiyonlar Destek İçin TIKLAYINIZ ..
ÜCRETSİZ
Opencart Özel Ürün Tab Modülü
Opencart ile kuurlmuş sitelerinizde Ürünülerinizi ana sayfada yada diğer sayfalarda tab şeklinde görüntülemenizi sağlar   ..
ÜCRETSİZ
Opencart Sosyal paylaşıma indirim kuponu
Opencart e-ticaret siteleri için sosyal ağlarda paylaşım yap indirim kazan modülü Uyumlu Opencart Versiyonu: 15x Üstü tüm versiyonlar yükle aktif et ayarlarını yap seklindedir ..
ÜCRETSİZ
Opencart ücretsiz Tema, Modül, Eklenti Sitesi © 2018 Powered By OpenCart-TR